• Kontaktujte nás
  +420 606 312 606

 • Otevřeno
  Po - Pá 8:00 - 17:00

Naše služby

Check Car Servis - přehled služeb

Opravy motorových vozidel

Poskytujeme služby od pravidelné prohlídky, až po kompletní práce autoservisu. Nezanedbávejte pravidelné prohlídky Vašeho automobilu, pravidelný servis zajišťuje, že automobil je v bezpečném stavu, je udržována jeho hodnota a rovněž prodlužována životnost Vašeho automobilu.

Diagnostika

Provádíme auto diagnostiku zážehových i vznětových motorů. Váš vůz připojíme na profesionální diagnostické přístroje, které nám umožní získat úplný přehled o aktuálním stavu automobilu. K diagnostice elektronických součástí vozidel využíváme moderní technologie a zkušenosti našich pracovníků. Díky tomu jsme schopni identifikovat veškeré poruchy i potenciální (skryté) závady – v motoru, ABS, automatické převodovce, navigačním systému nebo kterémkoli z airbagů. Diagnostiku vozu provádíme stejnými diagnostickými programy, jako značkové autoservisy, pouze za výhodnějších finančních podmínek.

Pneuservis

Náš pneuservis je vybaven pro veškeré druhy vozidel do hmotnosti 4 tun, samozřejmě za cenově dostupné sezonní výměny pneu. Nabízíme:
 • montáž a vyvážení pneu na počkání
 • ekologická likvidace starých pneumatik
 • přezutí nízko profilových pneu
 • bez dlouhých čekacích termínů a to i v hlavní sezóně, kdy upravujeme pracovní dobu na maximum
 • zajištění oprav a vyrovnání disků

Servis klimatizací

Provádíme kompletní servis auto klimatizace. Pravidelná kontrola klimatizace se provádí před a po skončení letní sezóny, připojením na servisní přístroj (plničku klimatizací), kde automaticky dojde postupně k těmto úkonům:
 • NOVĚ také plníme klimatizace novým typem chladiva R1234yf
 • odsátí náplně, oddělení nečistot a starého mazacího oleje, recyklace
 • vakuování celého systému pro kontrolu těsnosti
 • zpětné napuštění recyklovaného chladícího média
 • případné doplnění chybějícího chladícího média a oleje na předepsanou úroveň

Opravy brzd

Provádíme výměnu kotoučových i bubnových brzd. Výměna brzdových kotoučů je nutná především tehdy, když je opotřebení větší než povoluje výrobce vozidla. Opotřebení zjistíte jednoduše měřením tloušťky činné plochy brzdového kotouče a porovnáním s tabulkovými hodnotami nového kotouče. Minimální tloušťka je zpravidla vyražena nebo odlita i na hraně kotouče. Výměna brzd je nutná i v případě, že objevíte prasklinu nebo trhlinu, případně dojde-li k vylomení části brzdového kotouče. 

Bubnová brzda při zahřátí vlivem delšího brzdění klesá brzdný účinek. Při přílišném přehřátí může dojít k deformaci brzdového bubnu a nerovnoměrnosti brzdění. Brzdový buben nesmí radiálně ani axiálně kmitat a nesmí v něm vznikat vibrace.

Výměny olejů

Jakýkoliv olej ztrácí časem a používáním svoje vlastnosti, stává se opotřebovaným a nevhodným na další použití. Když nastane opotřebování oleje, je potřebné ho vyměnit, protože už  neslouží tak jako by měl. Pravidelná výměna oleje prodlužuje životnost motoru. Našim zákazníkům také nabízíme výměnu motorového oleje včetně filtru a ekologické likvidace upotřebeného oleje a filtrů. V našem servisu k tomuto účelu používáme kvalitní motorové oleje.

Dále provádíme i výměnu olejů v automatické převodovce všech značek. Neodkládejte výměnu oleje v automatické převodovce na později, protože jen jeho včasnou a pravidelnou výměnou můžete předejít zbytečným problémům a zachovat automatickou převodovku v co nejlepší kondici.

Výměny filtrů

Dalšími součástmi vozidla, která ovlivňují jeho chod a komfort jsou filtry. Podle použití můžeme rozdělit filtry na čtyři kategorie:
 • Palivové – starý a zanesený palivový filtr znemožňuje správný přísun paliva a klesá tak i výkon motoru
 • Olejové - starý a zanesený olejový filtr nečistotami, znemožňuje mazání motoru a hrozí jeho poškození
 • Vzduchové – starý a zanesený vzduchový filtr neumožňuje přísun dostatečného množství vzduchu do motoru, což se negativně projevuje na sníženém výkonu a zvýšení spotřeby paliva
 • Kabinové – starý a zanesený kabinový filtr může zapáchat, nadměrně se zamlžují okna a také dochází k nedostatečné cirkulaci vzduchu v interiéru vozidla.

Výměny provozních kapalin

Pravidelné vyměňování provozních kapalin je nezbytně nutné pro provoz vašeho vozidla. Zanedbáním výměny provozní kapaliny, můžete způsobit svému vozidlu nevratné závady. Pokud si nejste jistý, zda je potřeba vyměnit provozní kapalinu, nebo Vaše auto už potřebuje výměnu, obraťte se na nás a my Vám zkontrolujeme stav provozních kapalin a případně provedeme jejich výměnu.

Sezónní prohlídky

Každoročně pro Vás připravujeme atraktivní nabídky sezónních servisních prohlídek za akční cenu. Využijte návštěvy našeho servisu k překontrolování všech důležitých systémů vozu pro větší bezpečnost Vás a Vašich blízkých. Projeďte nadcházející  sezónou v pohodě a bez nepříjemných překvapení.

Jarní servis:
Výměna pneumatik, Jarní servisní prohlídka, Údržba klimatizace, čištění, plnění
Během Jarní servisní prohlídky Vašeho vozu Vám zkontrolujeme všechny důležité systémy vozu a doporučíme případné řešení potíží dříve než by se vyskytla větší závada. Prevence za minimální cenu Vám ušetří nejen Váš čas a peníze.

Zimní servis:
Výměna pneumatik + Zimní servisní prohlídka
Vyměníme vám zimní kola či pneumatiky, vyvážíme, vyčistíme a uskladníme. Před nastávající sezonou zkontrolujeme stav kol i jejich správné vyvážení a nahuštění.

Montáž alarmů a zabezpečení

Elektronické zabezpečení je příjemné nejenom tím, že jej není nutno nijak zvlášť zamykat či obsluhovat, ale naopak může být použito například k ovládání centrálního zamykání. Stiskem tlačítka pohodlně ovládáte jak zabezpečení, tak zamykání. Elektronické autoalarmy umocňují odolnost vozidla vůči snahám o odcizení vozidla. Elektronické zabezpečení je aktivní systém, který reaguje na vniknutí do vozu a na neoprávněnou manipulaci s ním. Moderní technologie přinášejí nejen spolehlivou ochranu vozidla, ale rozšiřují i jeho užitné vlastnosti. Autoalarm akusticky upozorní okolí na vniknutí do vozidla a u verzí s GSM komunikací je schopen uživatele informovat, velmi podrobně na mobilní telefon, co se děje. Z mobilního telefonu je možno s vozidlem komunikovat, zablokovat jeho použití nebo jej dokonce ovládat. Nejvyšší verze autoalarmů nabízejí také možnosti využití GPS signálu pro určení přesné polohy při odcizení nebo monitorování pohybu vozidla pro soukromé i firemní účely. Data o poloze lze z autoalarmu předávat Bluetooth komunikací do mobilního telefonu nebo PDA a pomocí navigačního softwaru se nechat spolehlivě dovést k cíli.

Zajištění STK a emisí

Pokud nechcete trávit čas čekáním na stanici technické kontroly a následně na to i kvůli drobné chybě STK opakovat znovu, můžete se obrátit na nás. Váš automobil pouze přivezete spolu s velkým a malým technickým průkazem, my zprostředkujeme prohlídku, dokumenty a od nás odjíždíte již s platnou technickou kontrolou.

Seřízení světel

Často na vás protijedoucí blikají, nebo nedostatečně vidíte? Ve většině případů jsou špatně nastavené světlomety. V našem servisním středisku vám odborně provedeme seřízení světlometů pomocí regloskopu. Správně seřízené světlomety dostatečně osvětlují vozovku, neoslňují protijedoucí automobily a zvyšují tak bezpečnost provozu.

Opravy motorů

Náš autoservis se zabývá také generální opravou všech typů benzínových a naftových motorů od pečlivé demontáže, zjištění příčiny problému, přes kontrolu, opravu a výměnu dílčích částí, až po celkovou opravu. Pro opravy motorů využíváme originální náhradní díly nebo jejich kvalitativně rovnocenné kopie.

Opravy převodovek

Provádíme opravy jednotlivých částí nebo kompletní generální opravu převodovky v případě rozsáhlejší poruchy. Opravy automatických i manuálních převodovek, diferenciálů na všech úrovních poškození automobilů všech značek. Převodovku pečlivé demontujeme, zjistíme příčiny problému, převodovku opravíme a vyměníme dílčí části buď za originální díly nebo jejich kvalitní rovnocenné alternativy. Opravy automatických převodovek se provádějí převážně z důvodu prokluzu rychlostních stupňů, nebo rázovitého řazení. Je nutné si uvědomit, že oprava automatické převodovky je většinou rozsáhlý servisní úkon, tudíž je nutné počítat i s finančně nákladnějšími nároky. Proto dodržování pravidelné výměny převodového oleje by mělo být samozřejmostí. Proto dodržování pravidelné výměny převodového oleje by mělo být samozřejmostí. Náš autoservis vlastní plně automatizovaný stroj na výměnu a průplach automatických převodovek a servořízení

Opravy podvozkových částí

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti oprav podvozkových částí pro osobní automobily. Mezi podvozkové časti vozidla zařazujeme zavěšení náprav, pružení a tlumení vozidla, díly upevnění a pohonu kol a i díly řízení. Stav podvozku ovlivňuje celkové chování vozidla na silnici, zároveň ovlivňuje komfort jízdy ve vozidle.
Je velmi důležité mít a udržovat podvozek v pořádku. Rozbité cesty značně poškozují podvozek každého auta, trpí tlumiče, ramena, silentbloky, čepy řízení i zavěšení náprav, nemluvě o možném poškození disků i pneumatik. Stav podvozkových častí vozidla výrazně ovlivňuje i délku brzdné dráhy a chování vozidla při brzdění, hlavně v případě krizového brzdění.

Montáž tažných zařízení

Nabízíme prodej i montáž tažných zařízení na osobní i dodávková vozidla. Tažné zařízení je bezpečnostní díl, proto nabízíme pouze kvalitní atestované produkty ověřených výrobců. Ke každému tažnému zařízení je vydán typový list s číslem. Samotné typové listy dodat nelze. Výsledná cena montáže je vždy za kompletní montáž tažného zařízení včetně elektroinstalace.

Správa vozového parku

Při objednání služeb našeho autoservisu na delší dobu dopředu můžete ušetřit nemalé částky, například při údržbě firemní flotily. Při uzavření celoroční objednávky poskytujeme slevy na všechny služby a přednostní vyřízení objednávek.